Od Katerina Koncakova|2025-01-31T10:53:55+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodej stavebního pozemku, Razová, okr. Bruntál, rozloha: 5105 m², cena: 2 500 000 Kč
Od Katerina Koncakova|2025-01-31T10:52:44+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodej stavebního pozemku, Melč, okr. Opava, rozloha: 1133 m², cena: 1 246 300 Kč
Od Katerina Koncakova|2025-01-31T10:51:12+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodej zahrady, Kunčičky u Bašky, okr. Frýdek-Místek, rozloha: 941 m², cena: 999 999 Kč (1 063 Kč/m²)
Od Katerina Koncakova|2025-01-31T10:50:09+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodej stavebního pozemku, Ostravice, okr. Frýdek-Místek, rozloha: 1324 m², cena: 3 641 000 Kč (2 750 Kč/m²)
Od Katerina Koncakova|2025-01-31T10:47:25+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodej stavebního pozemku, Dolní Domaslavice, okr. Frýdek-Místek, rozloha: 1461 m², cena: 1 800 000 Kč (1 232 Kč/m²)
Od Jitka Strkačová|2025-01-31T09:40:48+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pronájem bytu 2+kk, 37m2, Vsetín – Rokytnice, nájem 12 000Kč a náklady 4 000Kč, volný od 1. 3. 2025
Od Jitka Strkačová|2025-01-31T09:32:42+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pronájem bytu 2+1, 58m2, Vsetín – Ohrada, nájem 12 600Kč, služby od 3 000Kč, volný ihned
Od Jitka Strkačová|2025-01-31T09:25:47+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pronájem bytu 1+1, Vsetín – Rybníky, cena dohodou, volat po 17h. nebo víkend
Od Katerina Koncakova|2025-01-31T09:19:28+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodej stavebního pozemku, Frýdek-Místek, okr. Frýdek-Místek, rozloha: 1776 m², cena: 3 675 000 Kč (2 069 Kč/m²)
Od Katerina Koncakova|2025-01-31T09:18:13+01:0031/01/2025|Nabídka, Nabídka prodej|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodej stavebního pozemku, Metylovice, okr. Frýdek-Místek, rozloha: 6731 m², cena: 8 413 750 Kč (1 250 Kč/m²)